JW7726CSOTB#TRPBF
JW7726CSOTB#TRPBF
ПроизводительJoulWatt Tech
Партномер производителяJW7726CSOTB#TRPBF
ОписаниеPower Management (PMIC) JoulWatt Tech JW7726CSOTB#TRPBF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JoulWatt Tech |
| Вес | 0.6 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 110uA |
| Operating Voltage | 4V~8.5V |
| Turn-on time | 575ns |
| Turn-off time | 365ns |
| Switch tube (built-in/external) | Non Built-In |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Peak Output Current(source) | 600mA |
| Mode Support | DCM;CRM;CCM;QR |
| Applicable to AC-DC Architecture | Flyback |
| Turn-Off Delay | 20ns |
