AHSC292520JR27
AHSC292520JR27
ПроизводительCOILANK INTERNATIONAL
Партномер производителяAHSC292520JR27
ОписаниеInductors, Coils, Chokes COILANK INTERNATIONAL AHSC292520JR27
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | COILANK INTERNATIONAL |
| Вес | 0.066 |
| Tolerance | ±5% |
| Q @ Freq | 45@100MHz |
| Rated Current | 500mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 910mΩ |
| Inductance | 270nH |
| Frequency - Self Resonant | 600MHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
