AHSCD201212JR27
AHSCD201212JR27
ПроизводительCOILANK INTERNATIONAL
Партномер производителяAHSCD201212JR27
ОписаниеInductors, Coils, Chokes COILANK INTERNATIONAL AHSCD201212JR27
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | COILANK INTERNATIONAL |
| Вес | 0.039 |
| Tolerance | ±5% |
| Q @ Freq | 48 |
| Rated Current | 350mA |
| DC Resistance (DCR) | 1Ω |
| Inductance | 270nH |
| Frequency - Self Resonant | 730MHz |
