AHSCD201212JR47
AHSCD201212JR47
ПроизводительCOILANK INTERNATIONAL
Партномер производителяAHSCD201212JR47
ОписаниеInductors, Coils, Chokes COILANK INTERNATIONAL AHSCD201212JR47
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | COILANK INTERNATIONAL |
| Вес | 0.039 |
| Tolerance | ±5% |
| Q @ Freq | 33 |
| Rated Current | 250mA |
| DC Resistance (DCR) | 1.76Ω |
| Inductance | 470nH |
| Frequency - Self Resonant | 375MHz |
