AHSCD201212JR68
AHSCD201212JR68
ПроизводительCOILANK INTERNATIONAL
Партномер производителяAHSCD201212JR68
ОписаниеInductors, Coils, Chokes COILANK INTERNATIONAL AHSCD201212JR68
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | COILANK INTERNATIONAL |
| Вес | 0.039 |
| Tolerance | ±5% |
| Q @ Freq | 23 |
| Rated Current | 190mA |
| DC Resistance (DCR) | 2.2Ω |
| Inductance | 680nH |
| Frequency - Self Resonant | 310MHz |
