SX1T19.200B010J020S
SX1T19.200B010J020S
ПроизводительShenzhen SCTF Elec
Партномер производителяSX1T19.200B010J020S
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators SCTF SX1T19.200B010J020S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen SCTF Elec |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Output Type | Clipped sine wave |
| Frequency | 19.2MHz |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±2ppm |
| Frequency Stability | ±2ppm |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Supply Current (Max) | 2mA |
| Current - Supply | 2mA |
