AP6275S
AP6275S
ПроизводительAMPAK Tech
Партномер производителяAP6275S
ОписаниеIoT/Communication Modules AMPAK AP6275S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | AMPAK Tech |
| Вес | 0.8 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Output Power | 14dBm |
| Frequency | 2.4GHz |
| Interface | SDIO;UART;PCM |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Sensitivity | -86dBm |
| Receive Current | - |
| Current Of Transmitting | - |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Support Interface | On-Board PCB Antenna |
| Send Current | - |
| Wireless Standard | Bluetooth5.0 |
| Core Processor | - |
| Utilized IC / Part | - |
