AP6330
AP6330
ПроизводительAMPAK Tech
Партномер производителяAP6330
ОписаниеIoT/Communication Modules AMPAK AP6330
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | AMPAK Tech |
| Вес | 0.56 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Output Power | 16dBm |
| Frequency | 2.4GHz |
| Interface | - |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Sensitivity | -86dBm |
| Receive Current | - |
| Current Of Transmitting | - |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Support Interface | On-Board PCB Antenna |
| Send Current | - |
| Wireless Standard | - |
| Core Processor | - |
| Utilized IC / Part | - |
