KH-FFC-V1.0-6P-200MM
KH-FFC-V1.0-6P-200MM
ПроизводительShenzhen Kinghelm Elec
Партномер производителяKH-FFC-V1.0-6P-200MM
ОписаниеConnectors kinghelm KH-FFC-V1.0-6P-200MM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen Kinghelm Elec |
| Вес | 0.41 |
| Number of Pins | 6P |
| Pitch | 1mm |
| Total Length | 20cm |
| Insert Thickness | 0.3mm |
| Contact Location | Reverse |
| Number of Conductors | 6P |
