TRE030
TRE030
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяTRE030
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic TRE030
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.197 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1.44W |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 35s |
| Trip Current | 600mA |
| Operating Voltage (Max) | 120V |
| Hold Current | 300mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 2.1Ω |
| Resistance @ 25℃ | 700mΩ |
| Voltage - Max | 120V |
| Current - Max | 3A |
| Time to Trip(Max) | 8.5s |
