TRE050
TRE050
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяTRE050
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic TRE050
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.265 |
| Power Dissipation | 1.56W |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Pitch | 5.1mm |
| Maximum Time to Trip | - |
| Trip Current | 1A |
| Operating Voltage (Max) | 120V |
| Hold Current | 500mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 1.17Ω |
| Resistance @ 25℃ | 400mΩ |
| Voltage - Max | 120V |
| Current - Max | 3A |
| Time to Trip(Max) | 6s |
