TRE110
TRE110
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяTRE110
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic TRE110
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.684 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 2.28W |
| Current Rating (Max) | 10A |
| Pitch | 5.1mm |
| Maximum Time to Trip | - |
| Trip Current | 2.2A |
| Operating Voltage (Max) | 120V |
| Hold Current | 1.1A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 580mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 150mΩ |
| Voltage - Max | 120V |
| Current - Max | 10A |
| Time to Trip(Max) | 15s |
