TRE250
TRE250
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяTRE250
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic TRE250
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 1.459 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 4.44W |
| Current Rating (Max) | 15A |
| Pitch | 10.2mm |
| Maximum Time to Trip | - |
| Trip Current | 5A |
| Operating Voltage (Max) | 120V |
| Hold Current | 2.5A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 170mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 50mΩ |
| Voltage - Max | 120V |
| Current - Max | 15A |
| Time to Trip(Max) | 15.6s |
