TRE500
TRE500
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяTRE500
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic TRE500
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 2.202 |
| Power Dissipation | 4.8W |
| Current Rating (Max) | 27.5A |
| Pitch | 10.2mm |
| Maximum Time to Trip | - |
| Trip Current | 10A |
| Operating Voltage (Max) | 120V |
| Hold Current | 5A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 70mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 20mΩ |
| Voltage - Max | 120V |
| Current - Max | 27.5A |
| Time to Trip(Max) | 24s |
