TRF011Z
TRF011Z
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяTRF011Z
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic TRF011Z
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.282 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1W |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 2s |
| Trip Current | 220mA |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 6Ω |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 110mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 18Ω |
| Resistance @ 25℃ | 6Ω |
| Voltage - Max | 60V |
| Current - Max | 3A |
| Time to Trip(Max) | 2s |
