TRG015
TRG015
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяTRG015
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic TRG015
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.498 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1W |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 5s |
| Trip Current | 300mA |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 6Ω |
| Operating Voltage (Max) | 250V |
| Hold Current | 150mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 22Ω |
| Resistance @ 25℃ | 6Ω |
| Voltage - Max | 250V |
| Current - Max | 3A |
| Time to Trip(Max) | 5s |
