TRM055Z-5
TRM055Z-5
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяTRM055Z-5
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic TRM055Z-5
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.865 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 3.4W |
| Current Rating (Max) | 7A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 26s |
| Trip Current | 1.25A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 700mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 240V |
| Hold Current | 550mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 930mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 700mΩ |
| Voltage - Max | 240V |
| Current - Max | 7A |
| Time to Trip(Max) | 26s |
