LP-TSML200
LP-TSML200
ПроизводительCYGWAYON
Партномер производителяLP-TSML200
ОписаниеCircuit Protection Wayon LP-TSML200
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | CYGWAYON |
| Вес | 0.042 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 500mW |
| Current Rating (Max) | 50A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 5s |
| Trip Current | 4A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 12mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 2A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 65mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 12mΩ |
| Voltage - Max | 6V |
| Current - Max | 50A |
| Time to Trip(Max) | 8s |
