CC6407SS
CC6407SS
ПроизводительCross chip
Партномер производителяCC6407SS
ОписаниеMotor Driver ICs Cross chip CC6407SS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Cross chip |
| Вес | 0.044 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 300mA |
| Quiescent Current | 2mA |
| Peak Current | 600mA |
| Voltage - Supply | 2V~18V |
| technology | Yes |
| Number of Half Bridges | 2 |
