CC6409SS
CC6409SS
ПроизводительCross chip
Партномер производителяCC6409SS
ОписаниеMotor Driver ICs Cross chip CC6409SS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Cross chip |
| Вес | 0.044 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 400mA |
| Quiescent Current | 2.3mA |
| Peak Current | 1A |
| Voltage - Supply | - |
| technology | Yes |
| Drive Type | Single Phase |
| Number of Half Bridges | 2 |
