CC6421DN-RD
CC6421DN-RD
ПроизводительCross chip
Партномер производителяCC6421DN-RD
ОписаниеMotor Driver ICs Cross chip CC6421DN-RD
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Cross chip |
| Вес | 0.052 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 800mA |
| Quiescent Current | 6mA |
| Peak Current | 1.5A |
| Voltage - Supply | 3.5V~18V |
| RDS(on) | 800mΩ |
| technology | Yes |
| Drive Type | Single Phase |
| Number of Half Bridges | 2 |
