10D221K
10D221K
ПроизводительShenzhen Jinkaisheng Elec
Партномер производителя10D221K
ОписаниеCircuit Protection JKSEMI 10D221K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen Jinkaisheng Elec |
| Вес | 0.94 |
| Capacitance | 450pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 198V~242V |
| Allowable Voltage (DC) | 180V |
| Maximum Energy | 46.2J |
| Clamping Voltage | 360V |
| Rated Wattage | 400mW |
| Peak Current | 1.25kA |
| Typical Capatitance | 450pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 140V |
| Energy | 46.2J |
| Maximum DC Volts | 180V |
| Maximum AC Volts | 140V |
