GB894-9
GB894-9
ПроизводительShuntian
Партномер производителяGB894-9
ОписаниеHardware Fasteners Shuntian GB894-9
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shuntian |
| Вес | 0.45 |
| Tolerance | - |
| Type | Retaining Ring |
| Standard | GB894 |
| Thickness | 0.94-1mm |
| texture of material | - |
| Specifications | M9 |
| surface treatment | Blackened |
| external diameter | - |
| internal diameter | 8.4mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | - |
| Other types | - |
| inner diameter | 8.4mm |
