GB896-4
GB896-4
ПроизводительShuntian
Партномер производителяGB896-4
ОписаниеHardware Fasteners Shuntian GB896-4
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shuntian |
| Вес | 0.11 |
| Tolerance | - |
| Type | Retaining Ring |
| Standard | GB896 |
| Thickness | 0.34-0.4mm |
| texture of material | - |
| Specifications | M4 |
| surface treatment | Blackened |
| external diameter | - |
| internal diameter | 3.7mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | Opening |
| Other types | - |
| inner diameter | 3.7mm |
