GB896-6
GB896-6
ПроизводительShuntian
Партномер производителяGB896-6
ОписаниеHardware Fasteners Shuntian GB896-6
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shuntian |
| Вес | 0.25 |
| Tolerance | - |
| Type | Retaining Ring |
| Standard | GB896 |
| Thickness | 0.7mm |
| texture of material | Carbon steel |
| Specifications | M6 |
| surface treatment | Blackened |
| external diameter | 12.3mm |
| material quality | Carbon steel |
| internal diameter | 5.925-6mm |
| function type | - |
| Installation type | - |
| Shape Type | - |
| Other types | - |
| inner diameter | 5.925-6mm |
| outer diameter | 12.3mm |
