DIN934-M5
DIN934-M5
ПроизводительShuntian
Партномер производителяDIN934-M5
ОписаниеHardware Fasteners Shuntian DIN934-M5
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shuntian |
| Вес | 0.84 |
| Pitch | 0.8mm |
| Colour | Silver white |
| Standard | DIN934 |
| Thickness | 4mm |
| texture of material | Stainless steel |
| Specifications | M5X0.8 |
| surface treatment | Nickel plated |
| material quality | Stainless steel |
| function type | - |
| Appearance Type | Hex |
| Nominal diameter | 5mm |
| Distance from opposite side | 8mm |
| strength grade | - |
| Thread type | - |
| distance across flats | 8mm |
