M2.5
M2.5
ПроизводительShuntian
Партномер производителяM2.5
ОписаниеHardware Fasteners Shuntian M2.5
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shuntian |
| Вес | 0.245 |
| Pitch | 0.45mm |
| Colour | Silver white |
| Standard | DIN934 |
| Thickness | 2mm |
| texture of material | - |
| Specifications | M2.5X0.45 |
| surface treatment | Nickel plated |
| material quality | - |
| function type | - |
| Appearance Type | Hex |
| Nominal diameter | 2.5mm |
| Distance from opposite side | 5mm |
| strength grade | - |
| Thread type | - |
| distance across flats | 5mm |
