M6*14*6
M6*14*6
ПроизводительShuntian
Партномер производителяM6*14*6
ОписаниеHardware Fasteners Shuntian M6*14*6
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shuntian |
| Вес | 1 |
| Pitch | - |
| Colour | Silver white |
| Standard | - |
| Thickness | 6mm |
| texture of material | - |
| Specifications | M6 |
| surface treatment | White Zinc |
| material quality | - |
| function type | - |
| Appearance Type | Square-Shaped |
| Nominal diameter | 6mm |
| Distance from opposite side | 14mm |
| strength grade | - |
| Thread type | - |
| distance across flats | 14mm |
