M10*16mm-1
M10*16mm-1
ПроизводительShuntian
Партномер производителяM10*16mm-1
ОписаниеHardware Fasteners Shuntian M10*16mm-1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shuntian |
| Вес | 18.12 |
| Type | Bolt |
| Pitch | 1.5mm |
| Standard | DIN933 |
| Specifications | M10X16 |
| surface treatment | White Zinc |
| SurfaceTreatment | White Zinc |
| TextureOfMaterial | Carbon steel |
| HardnessGrade | 4.8 level |
| ThreadDirection | - |
| Head height | - |
| LengthCode | 16mm |
| Distance from opposite side | - |
| ThreadCoverageRange | - |
| DriverType | External Hexagonal |
| ThreadDensity | - |
| NominalDiameter | 10mm |
