M6*25
M6*25
ПроизводительShuntian
Партномер производителяM6*25
ОписаниеHardware Fasteners Shuntian M6*25
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shuntian |
| Вес | 7.6 |
| Type | Bolt |
| Pitch | 1mm |
| Standard | DIN933 |
| Specifications | M6X25 |
| surface treatment | White Zinc |
| SurfaceTreatment | White Zinc |
| TextureOfMaterial | Carbon steel |
| HardnessGrade | 4.8 level |
| ThreadDirection | - |
| Head height | 4mm |
| LengthCode | 25mm |
| Distance from opposite side | 10mm |
| ThreadCoverageRange | - |
| DriverType | External Hexagonal |
| ThreadDensity | - |
| NominalDiameter | 6mm |
