BMSM002BZA
BMSM002BZA
ПроизводительHangzhou Nanochap Electronics
Партномер производителяBMSM002BZA
ОписаниеSensors NANOCHAP BMSM002BZA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hangzhou Nanochap Electronics |
| Вес | 1.65 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 3.3V~5V |
| Interface | UART |
| Interface Type | UART |
| Voltage - Supply | 3.3V~5V |
| Sensor Type | Biomolecular signal processing impedance detection |
| Current - Supply | 5mA |
