3225D241KJ
3225D241KJ
ПроизводительShandong Jingdao Microelectronics
Партномер производителя3225D241KJ
ОписаниеCircuit Protection Jingdao Microelectronics 3225D241KJ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shandong Jingdao Microelectronics |
| Вес | 0.409 |
| Capacitance | 100pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 216V~264V |
| Allowable Voltage (DC) | 200V |
| Maximum Energy | 8J |
| Clamping Voltage | 415V |
| Rated Wattage | 100mW |
| Peak Current | 400A |
| Typical Capatitance | 100pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 150V |
| Energy | 8J |
| Maximum DC Volts | 200V |
| Maximum AC Volts | 150V |
