3225D271KJ
3225D271KJ
ПроизводительShandong Jingdao Microelectronics
Партномер производителя3225D271KJ
ОписаниеCircuit Protection Jingdao Microelectronics 3225D271KJ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shandong Jingdao Microelectronics |
| Вес | 0.423 |
| Capacitance | 95pF |
| Varistor Voltage | 270V |
| Allowable Voltage (DC) | 225V |
| Maximum Energy | 8.5J |
| Clamping Voltage | 475V |
| Rated Wattage | 100mW |
| Peak Current | 400A |
| Typical Capatitance | 95pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 175V |
| Energy | 11J |
| Maximum DC Volts | 225V |
| Maximum AC Volts | 175V |
