3225D471KJ
3225D471KJ
ПроизводительShandong Jingdao Microelectronics
Партномер производителя3225D471KJ
ОписаниеCircuit Protection Jingdao Microelectronics 3225D471KJ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shandong Jingdao Microelectronics |
| Вес | 0.422 |
| Capacitance | 55pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 423V~517V |
| Allowable Voltage (DC) | 385V |
| Maximum Energy | 15J |
| Clamping Voltage | 810V |
| Rated Wattage | 100mW |
| Peak Current | 400A |
| Typical Capatitance | 55pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 300V |
| Energy | 15J |
| Maximum DC Volts | 385V |
| Maximum AC Volts | 300V |
