3225D511KJ
3225D511KJ
ПроизводительShandong Jingdao Microelectronics
Партномер производителя3225D511KJ
ОписаниеCircuit Protection Jingdao Microelectronics 3225D511KJ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shandong Jingdao Microelectronics |
| Вес | 0.431 |
| Capacitance | 50pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 459V~561V |
| Allowable Voltage (DC) | 415V |
| Maximum Energy | 16J |
| Clamping Voltage | 845V |
| Rated Wattage | 100mW |
| Peak Current | 400A |
| Typical Capatitance | 50pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 320V |
| Energy | 16J |
| Maximum DC Volts | 415V |
| Maximum AC Volts | 320V |
