DL-SX1278PA
DL-SX1278PA
ПроизводительDreamLNK
Партномер производителяDL-SX1278PA
ОписаниеIoT/Communication Modules DreamLNK DL-SX1278PA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DreamLNK |
| Вес | 5.82 |
| Output Power | 30dBm |
| Frequency | 433MHz |
| Interface | SPI |
| Operating Voltage | 5V |
| Frequency range | 433MHz |
| Sensitivity | -122dBm |
| Receive Current | 17mA |
| Current Of Transmitting | 600mA |
| Antenna Type | On-board PCB Antenna |
| Voltage - Supply | 5V |
| Modulation System | LoRa;GFSK |
| Support Interface | SPI |
| Send Current | 600mA |
