M-SX1278S2
M-SX1278S2
ПроизводительDreamLNK
Партномер производителяM-SX1278S2
ОписаниеIoT/Communication Modules DreamLNK M-SX1278S2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DreamLNK |
| Вес | 0.8 |
| Output Power | 20dBm |
| Interface | SPI |
| Operating Voltage | 1.8V~3.7V |
| Sensitivity | -139dBm |
| Receive Current | 10.8mA |
| Current Of Transmitting | 125mA |
| Antenna Type | IPEX interface |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.7V |
| Modulation System | LoRa;FSK;GFSK;OOK |
| Support Interface | SPI |
| Send Current | 125mA |
