W3216367100A33Fb
W3216367100A33Fb
ПроизводительJGHC
Партномер производителяW3216367100A33Fb
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators JGHC W3216367100A33Fb
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JGHC |
| Вес | 0.053 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Output Type | - |
| Frequency | 16.367667MHz |
| Ratings | - |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±0.5ppm |
| Frequency Stability | ±500ppb |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Supply Current (Max) | 1.5mA |
| Current - Supply | 1.5mA |
