APC1278
APC1278
ПроизводительAPPCON
Партномер производителяAPC1278
ОписаниеIoT/Communication Modules APPCON APC1278
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | APPCON |
| Вес | 1.32 |
| Output Power | 20dBm |
| Frequency | 433MHz |
| Interface | SPI |
| Operating Voltage | 2.1V~3.6V |
| Frequency range | 433MHz |
| Sensitivity | -148dBm |
| Receive Current | 10.5mA |
| Current Of Transmitting | 85mA |
| Voltage - Supply | 2.1V~3.6V |
| Modulation System | LoRa |
| Support Interface | SPI |
| Send Current | 85mA |
