APC340
APC340
ПроизводительAPPCON
Партномер производителяAPC340
ОписаниеIoT/Communication Modules APPCON APC340
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | APPCON |
| Вес | 1.56 |
| Output Power | 100mW |
| Frequency | 868MHz;915MHz |
| Interface | UART;TTL |
| Operating Voltage | 2.1V~3.6V |
| Frequency range | 868MHz;915MHz |
| Sensitivity | -132dBm |
| Receive Current | 13mA;15mA |
| Current Of Transmitting | 100mA |
| Voltage - Supply | 2.1V~3.6V |
| Modulation System | LoRa |
| Communication Distance | 3km |
| Support Interface | UART;TTL |
| Send Current | 100mA |
