IK62083DWT
IK62083DWT
ПроизводительIKSEMICON
Партномер производителяIK62083DWT
ОписаниеTransistors/Thyristors IKSEMICON IK62083DWT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | IKSEMICON |
| Вес | 0.844 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 8 |
| Maximum Input Voltage | 50V |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 50V |
| Collector Current(Ic) | 500mA |
| Maximum collector Emitter Voltage (Vceo) | 50V |
| Current - Collector(Ic) | 500mA |
| Voltage - Input(Max) | - |
