NV0914AP3I155D30N100
NV0914AP3I155D30N100
ПроизводительXTALTQ
Партномер производителяNV0914AP3I155D30N100
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators XTALTQ NV0914AP3I155D30N100
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XTALTQ |
| Вес | 4 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Output Type | LVPECL |
| Frequency | 100MHz |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±15ppm |
| Control voltage range / center | 0V~3.3V |
| Absolute Pull Range (APR) | ±30ppm |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Voltage - Supply | 3.3V |
