T60404-E4626-X501
T60404-E4626-X501
ПроизводительVAC
Партномер производителяT60404-E4626-X501
ОписаниеInductors, Coils, Chokes VAC T60404-E4626-X501
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Трансформаторы тока |
| Производитель | VAC |
| Вес | 29.16 |
| Frequency range | 50Hz |
| Current Rating | 100A |
| Current Ratio | - |
| DCR Secondary Side (Max) | - |
| DCR Primary Side (Max) | 44Ω |
| High Potential | - |
| Secondary Side Inductance | - |
