CBM2003AS16
CBM2003AS16
ПроизводительCorebai Microelectronics
Партномер производителяCBM2003AS16
ОписаниеTransistors/Thyristors Corebai Microelectronics CBM2003AS16
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Corebai Microelectronics |
| Вес | 0.347 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 7 |
| Maximum Input Voltage | 30V |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 50V |
| Maximum collector Emitter Voltage (Vceo) | 50V |
| Voltage - Input(Max) | 30V |
