KLM2S175RY
KLM2S175RY
ПроизводительTKS
Партномер производителяKLM2S175RY
ОписаниеCircuit Protection TKS KLM2S175RY
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TKS |
| Вес | 0.043 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 600mW |
| Current Rating (Max) | 50A |
| Maximum Time to Trip | 600ms |
| Trip Current | 3.5A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 5mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 1.75A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 55mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 5mΩ |
| Voltage - Max | 9V |
| Current - Max | 50A |
| Time to Trip(Max) | 600ms |
