WT32C3-S5(4MB)
WT32C3-S5(4MB)
ПроизводительWireless-tag
Партномер производителяWT32C3-S5(4MB)
ОписаниеIoT/Communication Modules Wireless-tag WT32C3-S5(4MB)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Wireless-tag |
| Вес | 2.012 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Output Power | 18dBm |
| Interface | GPIO;SPI;UART;I2C;I2S |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Receive Current | 87mA |
| Current Of Transmitting | 367mA |
| Antenna Type | On-board PCB Antenna |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Wireless Standard | Bluetooth5.0 |
| Utilized IC / Part | ESP32-C3 |
