WT8266-S1
WT8266-S1
ПроизводительWireless-tag
Партномер производителяWT8266-S1
ОписаниеIoT/Communication Modules Wireless-tag WT8266-S1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Wireless-tag |
| Вес | 1.36 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | GPIO;UART;I2C;SPI;SDIO |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Sensitivity | -98dBm |
| Receive Current | 56mA |
| Current Of Transmitting | 215mA |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Utilized IC / Part | ESP8266 |
