WT8266-S2
WT8266-S2
ПроизводительWireless-tag
Партномер производителяWT8266-S2
ОписаниеIoT/Communication Modules Wireless-tag WT8266-S2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Wireless-tag |
| Вес | 1.42 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | I2C;I2S;SPI;UART |
| Sensitivity | -98dBm |
| Receive Current | 56mA |
| Current Of Transmitting | 215mA |
| Antenna Type | IPEX interface |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Utilized IC / Part | ESP8266 |
