WT8266-S5 ESP-12F
WT8266-S5 ESP-12F
ПроизводительWireless-tag
Партномер производителяWT8266-S5 ESP-12F
ОписаниеIoT/Communication Modules Wireless-tag WT8266-S5 ESP-12F
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Wireless-tag |
| Вес | 1.86 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Output Power | 20.5dBm;16.5dBm |
| Interface | GPIO;UART;I2C;SPI;PWM;ADC |
| Sensitivity | -90dBm;-85dBm;-88dBm;-70dBm;-67dBm |
| Receive Current | 56mA |
| Current Of Transmitting | 170mA;140mA;120mA |
| Antenna Type | On-board PCB Antenna |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Utilized IC / Part | ESP8266 |
