S1812H110-33
S1812H110-33
ПроизводительLiown
Партномер производителяS1812H110-33
ОписаниеCircuit Protection Liown S1812H110-33
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Liown |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 800mW |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 300ms |
| Trip Current | 2.2A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 50mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 33V |
| Hold Current | 1.1A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 250mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 50mΩ |
| Voltage - Max | 33V |
| Current - Max | 100A |
| Time to Trip(Max) | 300ms |
